Velký Bor – Žichovice “B” 4:4 (1:2)

27. Květen 2007 | Publikoval | V rubice Odehrané zápasy

V sobotu 26.5 jsme hráli na hřišti ve Velkem Boru další mistrovský zápas. Ten se pro nás nezačal vyvíjet dobře,to když se ve 13min trefil domácí Havlíček-1:0. Nám se podařilo vyrovnat o deset minut později,když se hlavou po rohovém kopu trefil do domácí branky Petr Pařízek-1:1. Poté se hra vyrovnala a do šancí se dostávala obě družstva.Štěstí se přiklonilo k nám a ve 43min.jsme se ujali vedeni 2:1. Za hranicí pokutového území se uvolnil Bala a jeho střela rozvlnila síť překvapeného golmana domácích,který neviděl přes své obránce. Do druhého poločasu jsme vstoupili smolně, neboť po rohovém kopu náš obránce zahrál rukou a nařízenou penaltou srovnal stav na 2:2 Voráč.
To běžela 47min.
Tento moment nás srazil do kolen a naše hra byla nevyrovnaná. Toho využili domácí k vstřelení další branky, to když v 70min nepokrytý Zoubek překonal našeho golmana a zvýšil na 3:2. V 77min využil další naše zaváhání Voráč a stav se opět měnil na 4:2. Utkání se zdálo už rozhodnuté, ale v 86min. se nám po zpětné přihrávce Pařízka na nabíhajícího Brože podařilo snížit na 4:3. V 88min po chybě domácí obrany, kdy se míč dostal za jejich záda a zcela volný Bala bez problémů zakončil a srovnal na 4:4. V posledních minutách utkání po rozebrání domácí obrany se ocitl ve dvou šancích Bala, ale jeho koncovka už byla špatná! První pokus skončil na tyči a druhý vyrazil nohou domácí golman Stulík a tak se obě mužstva rozešla spravedlivou remízou.