Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Nabídka soustředění

NABÍDKA SOUSTŘEDĚNÍ – LETÁK

Vážení sportovní přátelé,

fotbalový klub TJ ŽICHOVICE si Vám dovoluje nabídnout možnost celoročního soustředění pro týmy všech věkových kategorií v našem sportovním areálu.

Žichovice se nachází v malebném předhůří Šumavy mezi Horažďovicemi a Sušicí. Vzdálenost do těchto měst je 10 km. Nabízíme ubytování ve vícelůžkových pokojích přímo ve fotbalovém areálu. Ubytování se nachází v patře budovy, v přízemí je možnost občerstvení či různých forem stravování v restauraci Na hřišti. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého travnatého fotbalového hřiště. V areálu se nachází i hřiště na nohejbal popř. volejbal a v blízkém okolí mnoho kvalitních běžeckých terénů. Přímo v obci zároveň nabízíme k využití tělocvičnu menších rozměrů s vybavením pro posilování či indoorové aktivity. Vhodným doplněním Vašeho pobytu by mohla být návštěva zimního stadionu v Sušici a především pro rehabilitační účely Aquaparku v Horažďovicích. V případě zájmu můžeme zajistit hodiny např. aerobiku (místní tělocvična) či spinningu (Horažďovice). Pro zpestření soustředění nabízíme možnost sehrání přátelského zápasu s místním týmem mužů (1.B třída) či žáků (okresní přebor).

Bližší informace:

Celková ubytovací kapacita: 20 osob (k dispozici 4 pokoje)
V areálu k dispozici: travnaté hřiště (+ přenosné branky, sportovní pomůcky) 2×2 hodiny denně , nohejbalové hřiště, kabiny, sprchy, toalety, restaurace s TV, WiFi.
Stravování: plná penze (snídaně, oběd, večeře + pitný režim).
Další vyžití: tělocvična v Žichovicích, zimní stadion v Sušici (10km), Aquapark v Horažďovicích (11km).
Cena: 300 Kč osoba/den
(v ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, pronájem fotbalového a nohejbalového hřiště, kabiny, sprchy, zapůjčení sportovních pomůcek, využití tělocvičny v Žichovicích)

Kontaktní údaje:

Adresa: TJ Žichovice 216, 342 01  SUŠICE
Provozovatel: TJ Žichovice
Kontaktní osoba: Říha Jiří
mobil: 603 235589