Turnaj SG O pohár starosty Žichovic

21. Srpen 2012 | Publikoval | V rubice Stará garda

V sobotu 18.8. se uskutečnil již potřetí turnaj starých gard O pohár starosty Žichovic. Putovní pohár přivezli poslední vítězové – FC Sušice.

SG Žichovice – FC Sušice    3 : 0

Tomáš směřoval centr na druhou tyč. Obránci to tečovali a Láďa jen dohlížel, zda to čudo padne do brány. Padlo. Vedeme 1:0. Kopeme přímý kop cca ze 30-ti metrů. Exekutorem je Pepa Rejšek. Mazácky vymetl pavučinu v šibenici. Vedeme 2:0. Honza dobíhá pas na levé straně. Nahrává na střed vápna. Ládík v pohodě zavěšuje. Vahráváme 3:0.

SG Horažďovice – SG Švihov         1 : 1     penalty           3 : 2

SG Žichovice – SG Horažďovice      0 : 2

Franta z Horažďovic kope přímák téměř z pravého rohu. Paráda. Točeňák jak od Ronalda. Angličák. Prohráváme 0:1. Opět ten samý Franta po levé straně utíká naší obraně. Nahrává na střed vápna. Miloš ho křižuje. Je však trefen mičudou do rovnováhu vyvažující ruky. Penalta.Hotovo. Prohráli jsme.

Po předcházející remíze Horažďovic vládla v týmu eufórie. Teď propadák.

FC Sušice – SG Švihov          3 : 2

SG Žichovice – SG Švihov    1 : 2

Po chybách v obraně a hejnu zahozených šancí jsme během 10-ti minut prohrávali 0:2. Ve druhé půli jsme se snažili, ale nešlo to. Když netrefíme bránu z 5-ti metrů ze středu vápna, tak co bysme chtěli. Pak to velkým tlaku přeci jenom do brány spadlo. Tomáš nahrál zprava a Ládík z otočky na penaltě nedal brankáři šanci.To bylo vše. Jen Miloš byl málem vyloučen. Konec nadějí.

FC Sušice – SG Horažďovice           1 : 1     penalty           5 : 4

Naše sestava:          Šuba; Kába, Koryťák, Hozman,Rejšek ,(Brzák);

Pešťák,Kolařík, Bala, Frýda; Šumpík a Míka

Výsledky:

1. SG Horažďovice                 3           1 2 0         4 : 2         6

2. FC Sušice                              3            1 1 1          4 : 6        5

3. SG Švihov                             3            1 1 1          5 : 5        4

4. SG Žichovice                       3            1 0 2         4 : 4        3

Po pěkném sportovním dopoledni naplněném snahou i uměním hrát a hrou se bavit mohl Petr Bala poděkovat všem za férovou hru a předvedené výkony. Mimo předání cen týmům  – hlavní sponzor: pivovar BERNARD zastoupený panem Petrem KOLAŘÍKEM – dle umístění v tabulce, předal ceny pro:

Nejlepšího rozhodčího          pan Veverka

a

Nejlepšího střelce (3)  Zdeněk FREML z Horažďovic a Ladislav JIRÁK Švihov.

Příště se představíme opět doma a to v sobotu 25.8. Sraz je ve 14:30 na hřišti. Kdo může, tak přijde na Valnou hromadu v Pátek 24:8: od 20:00.