Chanovice B – Žichovice B 2:3 (2:1)

13. Květen 2007 | Publikoval | V rubice Béčko

V neděli jsme zajížděli na hřiště soupeře z Chanovic,kde se nam moc nedaří.Po úvodním oťukávání a náznacích nějakých šancí jsme zahrávali přímák z půlky domácích.Rozehrávky se ujal Harenčák a míč krásně načechral za obranu kam si zaběhl Bala a zprvní vystřelil,ale golman ranu vyrazil jen na tyč a tak jeho následná dorážka znamenala vedení 0:1.Do konce poločasu nám však domácí stačili dát ještě dvě branky a když ještě vychytal Doubek domácího útočníka,ktery šel sám na branku šlo se do kabin za stavu 2:1.
Do druhého poločasu jsme šli se snahou vyrovnat.To se nám podařilo,když dnes střelecky naladěný Bala sebral domácímu obránci míč před velkým vápnem a střelou podél vybíhajícího brankáře srovnal skóre na 2:2.Třetí branku se nam podařilo vstřelit po ryclem rozehráni přímého volného kopu před hranící velkého vápna,kdy Stulík přistrčil míč na Pařízka a jeho střelu stačil včas reagující golman vyrazit před sebe,kde však číhající Bala dorazil míč do sítě a upravil stav utkání na 2:3.Domácí nás pak zatlačili před naší bránu,ale jejich snaha byla marná.Utkání bylo těžké a stálo nás hodně sil,proto bych chtěl všem poděkovat za předvedený výkon.