TJ ŽICHOVICE – PŘEDENICE (2:1)

18. Únor 2007 | Publikoval | V rubice Mistráky

Domácí hráči, kteří se k utkání sešli ve společenských oblecích, aby oslavili již jistý titul půlmistra, začali utkání dvěma bleskovými brankami v podání důrazného Jiřího Šimáčka, který vždy pohotově dorazil brankářem vyražené střely Šimanovského. To vše se událo ve 2. a 10. minutě. Poté se stáhli do defenzivy a mohou vděčit jen brankáři Němcovi za to, že poločas skončil 2:0. V nepřesvědčivém výkonu pokračovali i ve druhém poločase, když ze šedi vynikl jen pěkný trestný kop Šimanovského. Naštěstí hosté trestali až v závěru, kdy si slabší chvilku vybral i gólman Němec, ale pak již domácí nepřipustili, aby jejich vítězná série na domácím hřišti byla nepřerušena. Žichovickým citelně chyběl zraněný V. Turek, navíc pro zranění museli postupně odstoupit Chod, Šiška a se sebezapřením dohrávali Brož, Lávička a Malík, kteří svá zranění teprve doléčují.Slovo trenéra: před utkáním jsem hráče upozorňoval na perfektní obranu hostí a z toho důvodu jsem do útoku postavil urostlého Jirku Šimáčka s úkolem srážet vysoké míče a nekompromisně se tlačit do šestnáctky. On úkol splnil nad očekávání dobře a za deset minut vlastně rozhodl celý zápas. Jinak si kluci zaslouží pochvalu za bojovnost. Hosté se představili jako velmi dobré mužstvo a sportovně musím přiznat, že utkání by lépe slušela remíza. Výborně zvládl utkání i rozhodčí.