TJ Žichovice – TJ Protom Přešťovice B 4:2 (1:1)

19. Březen 2007 | Publikoval | V rubice Přáteláky

Ve třetím utkání přijel do Žichovic vedoucí tým 1.B třídy jihočeského kraje, celek Protomu Přešťovic B. Utkání potvrdilo, že podle kvality soupeře roste i výkon mužstva. Od začátku bylo patrné, že zkušení hráči hostí, posílení o čtyři hráče A týmu, nebudou chtít dát domácím nic zadarmo a začali náporem, ale bez zakončení. Do první velké šance se tak dostali naši kluci, ale gól nevstřelili a tak opět zaúřadovalo pravidlo, že když nedáš, tak dostaneš a tak hosté otevřeli skóre. Vyrovnat se podařilo po rohovém kopu, když si ideálně naběhl Tomáš Červený a nedal brankáři hostí šanci, 1:1. Tak skončil i první poločas. Do druhé půle nastoupili lépe naši hráči a do vedení 2:1 je dostal krásnou střelou Radim Šiška, když se míč dostal do sítě za pomoci břevna a hostujícího hráče. Hosté vyrovnali z trestného kopu, z hranice šestnáctky, který následoval po drobné chybě obrany. Pak již skórovali jen naši a to: nejprve Vašek Turek dorazil odražený pokus Šimanovského a poté Kája Brož zakončil samostatný únik a napravil tak svojí předchozí drobnou chybičku.

Slovo trenéra: Utkání se mi líbilo, soupeř byl velice kvalitní a zkušený. Konečně se nám začali dařit i kombinace ve středu hřiště a i branky, které jsme dali padly po pěkných akcích celého mužstva. Chtěl bych pochválit všechny hráče za přístup a předvedený výkon a jsem rád, že s blížícími se mistrovskými zápasy, se zlepšuje i forma mužstva. Samozřejmě mě těší i velice pěkná návštěva, která začíná být v Žichovicích pravidlem.

Sestava: Šedivý, Harenčák, Brož, Červený, Chalupný, Šiška, Turek V, Lávička, Vítek, Šimanovský, Šimáček (střídal Bala)