Žichovice B – Chanovice B 2:6(0:2)

11. Říjen 2007 | Publikoval | V rubice Béčko

Po volném kole jsme v domácím prostředí přivítali vedoucí celek z Chanovic.Po vzájemném oťukávání se v 21 min. z rohového kopu,který zakončil Brejcha V. ujali vedení hosté.O sedm minut později zvýšil na 0:2 Bártík D.,když utekl po levé straně naší obraně a s přehledem zakončil.My jsme se poté pokusili do poločasu ještě výsledek upravit,ale naše šance neměli potřebný efekt.Co se nepodařilo do přestávky nam vyšlo po změně stran a už v 47 min. si narazili míč Stulík,Bala,Brož a ten už nekompromisně zakončil a snížil stav na 1:2.Hosté byli zaskočeni a tak se nám podařilo srovnat skóre v 51 min.,když zahrávaný trestný kopo se odrazil od zdi a Brož z hranice velkého vápna prostřelil hostujícího brankáře a upravil na 2:2.Pak jsme si ještě nad zaskočenými hosty vytvořili šance,ale skórovat se již nepodařilo.Naopak udeřili hosté a v 64 min. se ujali opět vedení.To zdálky trefil odražený míč Brejcha J. a náš golman neměl šanci zasáhnout.My jsme drobet víc potom ve snaze o vyrovnání otevřeli obranu a hosté naši snahu potrestali z brejků ještě třemi góly,když se postupně trefili v 80 min.Bartík a v 83,87 min. pak ještě Patsch.Zápas se nám podařilo zdramatizovat,ale mladší a běhavější kádr Chanovic v závěru utkání náš postarší tým přehrál a zaslouženě zvítězil.