Žichovice B – Pačejov B 2:2 (1:0)

6. Květen 2007 | Publikoval | V rubice Odehrané zápasy

V sobotu jsme nastoupili k dalšímu utkání v domácím prostředí s béčkem Pačejova.
Do zápasu jsme šli s cílem vyhrát a v 8min. po centru do vápna s nekompromisním zakončení Jirky Šimáčka jsme se ujali vedení 1:0. Celý první poločas jsme měli více ze hry a dokázali si vytvořit gólové šance, ale zakončení bylo mizerné!Do druhé půle jsme nastoupili jak vyměnění. Přestali jsme kombinovat a míče jen nakopávali na útočníky. Přesto se nám podařilo v 65 min. zvýšit na 2:0 po krásné střele zpoza vápna Petrem Pařízkem.Už se zdálo, že utkání dovedem do zdárného konce, ale hostující Cihlář snížil hlavou po centru do vápna na 2:1.V 84 min. po chybě obrany potrestal náš vlažný výkon vyrovnávající brankou Hromádka. V posledních minutách jsme si vytvořili ještě šance, ale zvrátit výsledek na naší stranu se nám už nepodařilo.