Chanovice B – Žichovice B 7:0 (2:0)

19. Květen 2008 | Publikoval | V rubice Béčko

Po volném kole jsme zajížděli na hřiště lídra naší skupiny.Bohužel jsme se nesešli v optimální sestavě a tak výsledek utkání mluví za vše.První poločas jsme odehráli v devíti lidech a inkasovali jen dvě branky, neboť domácím se nedařilo své akce zakončovat dle svých představ.Do druhého poločasu jsme nastoupili v deseti,ale obraz hry se moc nezmněnil a domácí podnikali jeden útok za druhým.Postupem času nam ubývalo sil a tak bylo otázkou času,kdy se domácí střelci prosadí a my inkasujeme další branky.Nakonec jich bylo jen pět a tak celkové skóre 7:0 je pro nás celkem lichotivé.Musím poděkovat klukum,že se snažili bojovat,až do konce.V neděli nás čeká soupeř pro změnu ze dna tabulky a tak doufám,že se nám bude dařit lépé a trochu si spravíme chuť případným vítězstvím.