Velký Bor – Žichovice B 3:1 (0:0)

5. Květen 2008 | Publikoval | V rubice Odehrané zápasy

Branka: Chalupný Josef

K utkání do Velkého Boru jsme odjížděli s problémy se sestavou a tak jsme museli využít služeb hráčů áčka.V prvním poločase měli více ze hry domácí,ale jejich akce končili mimo, nebo v rukou našeho golmana. My jsme se do šancí dostávali ojediněle a jejich zakončení bylo taky slabé. Druhý poločas jsme začali lépe a v 50 min. se ujali vedení, když si za obranu domácích zaběhl Chalupný a přihrávku od Stulíka chladnokrevně proměnil v gól. Jenže vedení nás uspalo a naše nepřesné přihrávky pomohli domácím převzít otěže zápasu a v 59 min. vyrovnal skóre domácí Jára. Nám se dále nedařilo a domácí své snažení korunovali v 79 min., když se trefil do naší branky Zoubek. Ve zbývajícím čase jsme se pokoušeli o vyrovnání, ale naše snažení nemělo kýžený efekt. V 90 min utekl s půlky Bláha a pečetil výtězství domácích 3:1.

Sestava: Doubek, Augustin, Jána, Heimlich, Kába, Chromý, Stulík, Harenčák, Chalupný, Šumpík, Pařízek