Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

žáci: Žichovice – Chanovice 3:0 (0:0)

20. Duben 2008 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání

Branky: Jozefík Jiří, Mašek Denis, Jungr Martin
První poločas byl bez náboje. Kluci se neuměli nahrát do finálové střely. I když se soupeř málokdy dostal na naši půli, my jsme naopak neohrozili soupeřovu svatyni.
Chanovičtí hráli v deseti a my jsme toho v první půli nedokázali využít.
V druhé půli jsme byli aktivnější, zlepšily se nahrávky i kombinace. Bylo vidět, že kluci chtějí vyhrát. Začali tahat za jeden provaz a to se vyplatilo. Po několika zblokovaných střelách se jedna odrazila k našemu hráči – Jiřímu Jozefíkovi a ten vzal odpovědnost do svých rukou. Obešel dva hráče a z 20-ti metrů se nemýlil. Jeho rána zapadla k pravé tyči.Rozehratí kluci cítili, že to jde a zvýšili tlak na protihráče. To se vyplatilo a po ose Šimice-Senft Michal-Míčka se dostal míč k volnému hráči Denisu Maškovi, který s přehledem z malého vápna zvýšil na 2 : 0. Po dalším náporu kluci kopali několik rohů. Ten poslední se obzvlášť povedl, při výskoku se nejvýše dostal Jungr Martin a hlavou poslal balón do sítě hostů.
Musím kluky pochvílit, přestože bych je za první poločas nejraději nařezal. Pak mi ale zvedli náladu bojovností a chutí neztratit doma ani bod.
Touto cestou bych je chtěl také vyzvat, aby začali více chodit na tréninky. Jsou dobrá parta, která se musí ještě hodně učit.