Žáci: Žichovice – Malý Bor 2:0

14. Duben 2008 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání

Branky: Jungr, Senft
Začali jsme hrát v deseti, jelikož Václav Toman si v týdnu naštípl kotník na soutěží Coca Cola Cup. Hned od úvodu jsme byli aktivnější. Ve 2. minutě jsme měli šanci, ale Radek Šimice nebyl dostatečně důrazný v malém vápnu. Postupně se hra vyrovnala a dominovali zejména dobré výkony obou obran. Ve 30. minutě Denis Mašek nahrál míč do křídla Radku Šimicemu, který nacentroval před bránu, odkud se míč odrazil přímo k Martinovi Jungrovi a ten neváhal a krásnou střelou otevřel skóre.
Ve druhém poločase jsme si vytvářeli další šance, ale kluci neměli dostatek štěstí a přesnosti. Ale za útočnými akcemi nezaostal ani domácí brankář Láďa Míčka, který předvedl několik skvělých zákroků a tým držel v těžších situacích a zaslouženě sklízel potlesk tribun. Ve 45. minutě přihrál Radek Šimice Denisovi Maškovi, který zatáhl po lajně a nacentroval před bránu, kde se dostal k míči, nikým neatakován, Michal Senft a ránou z první prostřelil vše co mu stálo v cestě a zvýšil na 2:0. V 50. minutě kluci kopali přímý kop ze 40 metrů, k míči se postavil golman Míčka a chybělo málo, aby míč skončil v síti soupeře potřetí.

Slovo trenéra Karla Brože: Musím kluky pochválit, i když hráli v deseti, hráli jako tým a dali do zápasu všechno.

Sestava: Míčka, Jozefík, Schwarz, Ma. Senft, Špaňo, Mi. Senft, Jungr, Mašek, Šimice, Krejčí