Hradešice – TJ Žichovice 3:1 (2:1)

15. Srpen 2009 | Publikoval | V rubice Áčko, Přáteláky

Do posledního přípravného zápasu v časové verzi 30 a 30 minut nastoupili kluci s chutí naladit se před ostrými boji na vítěznou vlnu. Sestava nebyla úplně ideální, jelikož chyběli opory týmu Chod, Šimáček, Hájek, ale i tak bylo první dějství vcelku vyrovnané. Z prvního gólu se radovali domácí, když se přijmula povedená střela z přímáku na hranici šestnáctky, kterou domácí borec zatočil Sládkovi rovnou přes zeď. Následně se hra přelévala ze strany na stranu a techničtější žichovičtí hrozili z pěkných akcí, které vedl především velice aktivní David Greiner, ale chyběla přesnost v koncovce. Neujaly se efektivní nůžky Fandy “kollera” Švehly, trestný kop Greinera, únik Šišky a i zakončení z těžké pozice (cca 2 metry od brankové čáry) Járy Malého, skončilo vysoko nad. A tak nadruhé straně zvýšili domácí, kterým vyšel jejich tradiční brejk, na kterých jejich hra prakticky stojí. Snížení přišlo záhy, když se krásně trefil Šiška a tak poločas skončil 2:1. Druhý poločas probíhal podobně jako ten první a gólu za hry jsme se již nedočkali. Domácí dali na konečných 3:1 z pokutového kopu, který nařídil dnes vynikající sudí, který si svým výkonem pod drobnohledem několika zkušených sudí (Šmrha,Bala,Dušek a Mácal), říkal o pozornost Ivana Haška, který si údajně nechával posílat záznam jeho výkonu, aby mu případně nabídl “laso” do ligy. Samozřejmě je třeba zmínit i nadstandardní výkon lajnového sudího Svobody, který si, až na pár drobných chybiček, zapříčiněných pravděpodobně nevyzrálostí a menší trémou před domácími ochozy, také hlasitě říkal o kariérní růst…:o)