Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Jaro je tady

11. Březen 2009 | Publikoval | V rubice Aktuality

V neděli 15.3. od 14 30 hod. začne soubojem s mužstvem Rozvadova jarní část 1.A. třídy. Soupeř nám na podzim uštědřil porážku 5:O a to samo o sobě hovoří o jeho síle. V našem kádru došlo k velkým změnám a tak budu s napětím očekávat jak souboj s těžkým soupeřem zvládneme. Určitě se i v této části soutěže chceme opírat o podporu našich skvělých fanoušků a po dobré zimní přípravě je nechceme zklamat ani herně.

Jak vypadá kádr po všech změnách?
V brance by měl být opět Ruda Němec záda by mu měli krýt mladý Roman Novotný a zkušený Štěpán Doubek.
V obraně by měli nastupovat: Šedivý Michal, Frýzek Jirka, Malík Zbyněk, Brož Karel, Šimáček Jirka, Jeřábek Pepa, Malý Jarda
do zálohy jsou připraveni: Šiška Radim, Greiner David, Hájek Vítek, Švehla (Koller) František, Pařízek Petr, v útoku budou nastupovat: Šimanovský Robert, Beneš Robert, Chod Oldřich.
V kádru jsou čtyři nováčci, ale jsou to vesměs zkušení hráči Greiner a Hájek ze Ž. Rudy a Šedivý a Malý z Chanovic. Mužstvo naopak opustila dlouholetá opora a tahoun party Pišta Lavička jenž ukončil hostování z Pačejova, dále zkušený dědek V. Turek jenž se vrátil z hostování do V. Boru i jeho kolega z legií v zahraničí velezkušený Petr (Vonas)¨Vonášek, který ukončil hostování z Příbrami, dále odešel mladý golman Kouba zpět do Katovic, Pepík Chalupný též ukončil hostování z Chanovic a odchází ke svému novému bydlišti do Rantířova u Jihlavy, dále J. Turek oznámil, že končí kariéru a už nedochází ani na tréninky a posledním kdo z podzimního kádru odešel je Harry Harenčák jenž odešel na hostování do Pačejova, ale nyní se po neshodách v novém působišti rozhodl vrátit, ale zatím je vše ve stadiu jednání.

Nově se v kádru objevují Pařízek a Jeřábek kteří přišli z B mužstva a občas se k mužstvu připojí mladý talentovaný dorostenec Pecina. Po tomto zemětřesení v kádru bude jistě nutné pro stávající hráče věnovat více pozornosti souhře, ale co je jisté , že bojovnost nám určitě chybět nebude. Všichni už se na začátek těšíme!!!

Zápis je s 9 komentáři