Klatovy B – TJ Žichovice 1:4 (1:2)

22. Březen 2009 | Publikoval | V rubice Áčko, Mistráky

Branky: Beneš 2x, Chod, Šiška

Za chladného počasí jsme nastoupili k důležitému utkání o body které potřebujeme jako sůl na hřišti posledních Klatov a lepší vstup jsme si nemohli přát, neboť již ve třetí minutě výborně hrající Olda Chod obral o míč váhajícího stopera domácích a nekompromisně skoroval. Domácími to neotřáslo a několikrát se dostali do nebezpečných akcí ve kterých se naštěstí chovali dost zbrkle na to, aby mohli skorovat. My jsme dobrou kombinační hrou lákali soupeře z obranného postavení a podnikali jsme nebezpečné výpady za obranu. Několikrát jsme při tom ztroskotali na velmi dobrém brankáři domácích, ale ve 34. se po pěkné kombinaci ocitl mladý Robert Beneš sám před golmanem a nedal mu šanci O:2 pro nás!!! Bohužel hned za pár minut domácí po několika našich minelách snížili na rozdíl jedné branky a do kabin jsme odcházeli sice ve vedení, ale s obavou co bude následovat, neboť se nám těsně před půlí zranil dnes opět neudržitelný Olda Chod a jeho rychle otékající koleno signalizovalo velmi vážné zranění. Poločas druhý jsme tedy začali velice koncentrovaně a nenabízeli jsme domácím mnoho prostoru pro ohrožení naší branky. Sami jsme podnikali velice rychlé výpady do otevřené obrany domácích a po jednom z nich po odkopu Rudy Němce se prosadil v 57.minutě opět Beneš, který s přehledem zakončil svoje sólo 1:3. Konečné skóre na 1:4 stanovil pěknou střelou z otočky z hranice šestnáctky Radim Šiška. Následovala série pěkných akcí,ale bohužel bez gólového vyjádření jednou pomohla po pumelici Davida Greinera tyčka. Na druhé straně se blýskl pěkným zákrokem i Ruda Němec. Po závěrečném hvizdu výborně pískajícího rozhodčího Lukáše jsme odcházeli do kabin spokojeni jak s výsledkem tak s předvedenou hrou, za potlesku početné skupiny našich fanoušků.

Slovo trenéra: Kluci dodrželi co jsme si před zápasem řekli a dobrou kombinační hrou nedali bojujícím domácím mnoho šancí na lepší výsledek. Výborný byl rozhodčí, skvělí byli naši fanoušci. Jedinou kaňkou je zranění Oldy Choda.