Nepomuk – Žichovice 6:0 (3:0)

13. Červen 2009 | Publikoval | V rubice Áčko, Mistráky

Sestava: Sládek – Brož, Malý, Šedivý, Šimáček – Hájek (Jeřábek, Němec), Frýzek, Šiška, Švehla – Šimanovský (Pařízek), Bala

ČK: Šiška

S přáním zisku bodu nutného k záchraně, ale oslabeni o čtyři klíčové hráče, jsme nastoupili k utkání v Nepomuku proti rozjetým domácím, kteří nyní mají formu jako hrom.
Začátek jsme jako obvykle zvládli a nic nenasvědčovalo tomu, že odejdeme s výpraskem. Jenže fyzička a zodpovědnost nám vydrželi jen do pro nás již obvyklé 25.minuty. To jsme vyrobili první chybu v obraně a soupeř ji potrestal. Zbytek poločasu už se odehrál v režii domácích, kteří jen trestali naše další chyby a tak jsme odcházeli do kabin třígólovým mankem.
Do poločasu druhého jsme vstoupili opět aktivně, ale to nám vydrželo pouhých deset minut, pak už dominovali domácí a po zbytečném vyloučení Šišky už koncertovali. Konečný výsledek 6:0 je správným vyjádřením výkonu obou kolektivů.
Nyní nám nezbývá nic jiného než doufat, že zbirožští nevypustí zápas v Bezdružicích a zachovají se jako sportovci nebo že Luby vyhrají v Křimicích, ale to vše za předpokladu našeho vítězství nad Příkosicemi, pak je ještě šance záchrany v baráži. To vše je ale v oblasti teorie a my na to nebudeme mít vliv.

Slovo trenéra: Za přístup k obrané činnosti jsme si vysokou prohru zasloužili. Samozřejmě nám chyběli čtyři klíčoví hráči a tak nemohlo být všechno podle našich představ, ale to nemůže omlouvat náš žalostný výkon. Takhle se o záchranu nebojuje!