Sokol Bolešiny – TJ Žichovice 3:3 (1:0)

4. Říjen 2009 | Publikoval | V rubice Dorost, Mistrovská utkání

Branky: D. Matějka 2, Kolář – L. Míčka 2, Pecina. ŽK: 0:1. Diváků: 20.
Hosté opět nekompletní se dvěma žáky v sestavě sehráli na půdě domácích Bolešin vyrovnanou partii. První poločas byl ze strany Žichovic lepší než poločas druhý. Domácí se ujali vedení ve 40. minutě dalekonosnou ranou, kterou Mára Senft díky ostrému slunci špatně viděl. Druhá půle začal jako obvykle pro Žichovice špatně, hráči byli bez pohybu a domácí z toho vytěžili druhý gól, opět po střele z velké dálky, při níž se jinak výborně chytající Senft znovu červenal. Rozhodujícím momentem zápasu bylo zranění domácího gólmana, jehož náhradník se podepsal na všech třech brankách Žichovic. Hosté nepřítomnost stabilního brankáře využili a pálili na bránu z každé pozice. Na 2:1 dokonce snižoval Pecina v 59. minutě přímo z rohového kopu. V 66. minutě po dalekonosné střele Peciny vyrovnal všudybyl Míčka. Zápas směřoval k remíze 2:2, ale domácí po rychlé akci strhli vedení na svou stranu. Tři minuty před koncem však po další chybě brankáře vyrovnal na zasloužených 3:3 opět Míčka. Hosté tak vyválčili první bod v soutěži.
Sestava: Senft – Toman, Sedláček, Bláha, J. Špaňo, Rosa, Dvořák, Pecina, Mašek, Míčka, M. Pena.