Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Sokol Malý Bor – TJ Žichovice 1:1 (1:0)

11. Říjen 2009 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání, Žáci + přípravka

Branky: Melka – Chaluš; Rozhodčí: Husník; Diváků: 30
Přímý souboj o druhé místo v tabulce skončil stejně jako v předchozím zápase remízou. Zatímco minule byly lepším týmem Žichovice, tentokrát měli mnohem blíže k vítězství hráči domácího Sokola. Hosté měli problémy s obsazováním domácích hráčů, velké starosti jim dělal hlavně střelec gólu Melka. Maloborští začali velmi dobře a během dvaceti minut stačili spálit tři velké příležitosti, když v cestě jim stál výborný brankář Senft. Hosté toho v prvním poločase dopředu mnoho nevymysleli a několik jejich pozdravů z uctivé vzdálenosti nemohlo domácího brankáře ohrozit. Domácí se v závěru první půle ujali zaslouženě vedení po samostatné akci Melky. Na odchod do kabin mohli žichovickým přidat ještě jednu branku, ale hosté se se štěstím ubránili.
V úvodu druhého poločasu se hra vyrovnala a hostující Chaluš po samostatné akci mazácky zajistil žichovickým zisk cenného bodu. S přibývajícím časem se aktivní domácí více a více tlačili před Senftovu branku, ale vítězný gól se jim už vstřelit nepodařilo.
Sestava: Senft – Barborka, Štěch, J. Krejčí, M. Miroš – M. Špaňo, V. Chaluš, F. Pavlík, Pšenáková – A. Pena, M. Pena (Řánek, Tábor, P. Miroš).

Zápis je s jedním komentářem