TJ Žichovice – Rozvadov 1:1 (1:0)

15. Březen 2009 | Publikoval | V rubice Mistráky

Branka: Chod
Na úvod jara se hrál v Žichovicích velice pěkný a líbivý fotbal, když domácí kteří se snaží uniknout přímému sestupu přivítali Rozvadov, který ma naopak ambice postupové. Byli to právě hosté kdo začal lépe a vytvořili si mírnou převahu s několika nebezpečnými střelami které Němec s bravurou zlikvidoval. Největší šanci hostí spálil ve 37. minutě Chada, když sám před Němcem mířil mimo. To už se ale začali stále vice prosazovat domácí útočníci přes do té doby bezchybné zadáky hostí a začali si vytvářet první šance. Při jedné z nich prostrčil Švehla na Oldu Choda ten obešel obránce a chladnokrevně přehodil vybíhajícího Bobčíka v brance hostí a stanovil skóre poločasu na překvapivých 1:0. V poločase druhém se hra vyrovnala a domácí nebezpečnými kontry odpovídali na útočné pokusy hostí. Postupně se do velkých šancí dostali Chod, Šiška, Hájek, Beneš a Frýzek, ale bez gólového efektu. Když už se zdálo, že se domácí budou radovat z vítězství, využili hosté drobné zaváhání v obranné činnosti a střelou k tyči vyrovnali.To běžela 90.minuta!!! Remíza byla sice zasloužená, ale tak trochu bolí. Utkání, které s přehledem a přesně odřídila trojice rozhodčích Duda, Kohout, Duchek, sledovalo 100 diváků, kteří vytvořili výbornou kulisu.

sestava: Němec, Malík, Frýzek, Šedivý, Brož, Švehla, Šiška, Greiner, Hájek, Chod, Beneš. Střídali: Šimáček, Bala, Malý