TJ Žichovice – Sokol Běšiny 3:5 (2:2)

20. Září 2009 | Publikoval | V rubice Dorost, Mistrovská utkání

Branky Žichovic: Pecina 2 (1 z PK), V. Šuba

Přestože se domácí opět pořádně nesešli a hráli celé utkání o deseti a se dvěma žáky v sestavě, sehráli s celkem Běšin vyrovnané utkání. Do vedení šli jako první díky povedené střele ze šestnáctky hosté. Domácí však dokázali dvěma góly skóre otočit. Nejprve Pecina proměnil pokutový kop a druhou branku přidal po samostatné akci Šuba. Hosté ale do poločasu dokázali po rychlé akci vyrovnat.

V úvodu druhé půle měl měl vedoucí gól na hlavě domácí Mašek, ale mířil vedle. Hosté tak potrestali žichovické třetí brankou. Domácí nerezignovali, ve snaze vyrovnat si vytvořili tlak, běšinští však využili okénka v domácí obraně a do branky výborně chytajícího Senfta přidali čtvrtý a pátý gól. Na konečných 3:5 korigoval druhou trefou v zápase Honza Pecina.

Sestava Žichovic: Senft – Sedláček, Štěpánek, Pena, Pavlík – Dvořák, Bláha, Pecina, Šuba – Mašek.