Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Žichovice – Sušice 0:2 (0:2)

7. Červen 2009 | Publikoval | V rubice Mistráky

Branky hostů: Kočí Radek 2
ČK: 48. min Chod Oldřich

Sestava Němec – Šimáček, Malý, Šedivý, Brož – Hájek (60. min Švehla), Malík, Frýzek, Šiška – Chod, Beneš (80. min Bala)
Tak fotbalový svátek je za námi a body bohužel putují do Sušice, nutno dodat, že zaslouženě.
Vstup do utkání z naší strany nebyl přitom vůbec špatný a nám se docela dařilo udržet sušické forvardy na uzdě. Jenže pak přišla 25. minuta a rohový kop hostí při němž zakopl osobní hlídač kanonýra Kočího, Zbyněk Malík a bylo zle nedobře, 0:1. Za deset minut jsme už prohrávali 0:2 když po zbytečné ztrátě míče skóroval opět Kočí.
Do poločasu druhého jsme šli se snahou o korekci výsledku, ala zastavil nás rozhodčí který běžný zákrok Oldy Choda posoudil jako červený a Oldu poslal po devíti minutách pod spchy a tím nás na dlouho vyvedl z tempa a vlastně tím hostím zařídil výhru.
V závěrečné čtvrthodině jsme hru více otevřeli, z čehož vzešla i naše největší šance když se ocitl Jirka Frýzek sám před hostujícím brankářem, ale bohužel minul branku. Poté hezky prošel Jirka Šimáček do šestnáctky, ale i on mířil mimo tyče. Na staně druhé mladí sušičtí útočníci několikrát zle zatopili Rudovi Němcovi, ale ten se už překonat nenechal.
Slovo trenéra: Utkání jsme nezvládli a hosté nás i s pomocí štěstěny zaslouženě porazili. Sušice předvedla, že je velice silná a pro nás bylo nad naše síly jí porazit zvláště pak po velice přísném vyloučení Choda.

Fotky naleznete v naší Galerii

Zápis je s 6 komentáři