TJ Žichovice – Stříbro 1:2 (1:0)

30. Březen 2009 | Publikoval | V rubice Áčko, Mistráky

Branka: Šiška Radim
Tak to už je opravdu smůla druhý zápas doma a další ztráta v úplně samém závěru. Tentokrát jsme začali velice opatrně a byli to hosté kdo tahal za delší konec,dokonce nastřelili břevno naší branky,ale byli jsme to my kdo odcházel do kabin s vedením 1:0, když Radim Šiska napálil pod břevno Benešovu ideální přihrávku a dal tak propuknout naší radosti. To bylo těsně před přestávkou. Poločas druhý nezačal očekávaným náporem hostí,ale naopak jsme to byli my kdo mohl náskok zvýšit.Bohužel nepovedlo se několikrát Benešovi který byl velice aktivní,ale měl smůlu v koncovce ani Hájkovi jehož v samostatném úniku zastavil lajnový rozhodčí když nesmyslně signalizoval ofside Šimáčka který se do hry nezapojoval a nechtěl ani hrát. Nutno dodat, že to nebyla jediná chyba trojice v černém (pro nestrannost jeden z nich přijel až z Chomutova,samozřejmě na naše náklady).Když už se zdálo, že tentokráte vítězství uhájíme přišly dvě chyby v obsazování standartních situací a bylo vymalováno!!!
Slovo trenéra:Opět se nám nepovedlo dobře pokrýt standartky v závěru zápasu a jelikož jsme nevyužili šance v úvodu druhé půle byli jsme opět krutě potrestáni. Podíl na neúspěchu připisuji i sobě za chybu při střídání!!!
Sestava: Němec, Malík, Frýzek, Šedivý, Brož, Greiner, Malý, Šiška, Šimáček, Beneš, Hájek, (Švehla, Bala)