Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Cestovní pojištění

17. Říjen 2010 | Publikoval | V rubice Uncategorized

Sníh se pomalu začíná zakrývat vrcholky nejen českých hor a někteří  vás brzy budou mít nutkání vjet do zasněžené stopy. Všem kteří se vydávají do zahraničí, obzvláště za sportem nedoporučuji vyjíždět bez cestovního pojištění.

Když jsme si já při svých cestách vybíral vhodné cestovní pojištění, nechával jsem si většinou od prvního finančního poradce nebo od první navštívené pojišťovny pojištění sjednat. Popravdě s cenou jsme nebyl spokojen nikdy, ale to jsme mi Češi, žádná cena není tak nízká aby nám udělala opravdu radost. Ale o to víc mne štve když poté zjistíte od svých spolucestujících, že oni mají sjednané pojištění daleko levněji. Příště tedy sjednám cestovní pojištění u jiné pojišťovny a co by jste čekali, opět se najde někdo, kdo u jiné pojišťovny má ty samé služby cestovního pojištění levněji.

A od té doby před každou cestou srovnávám cestovní pojištění online. Zde zadáte parametry vaší cesty kterou chcete pojistit a srovnávač cen cestovního pojištění vám ihned nabídne jednotlivé ceny pojišťoven, které si můžete řadit dle jednotlivých kritérií, které jsou pro vás důležité a následně si pojištění i můžete zjednat na webu vámi vybrané pojišťovny. Tyto dobré rady a názorné srovnání jsou na webu www.honzovapojistka.cz navíc úplně zdarma, takže zaplatíte jen za to nejlevnější pojištění, které si sami vyberete.

Zápis je s 3 komentáři