Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Repelentní náramky

1. Srpen 2010 | Publikoval | V rubice Uncategorized

Když jsme viděl poprvé repelentní náramek u kamaráda myslel jsem, že je to jeden z tich náramků, kterými si vás označují na různých festivalech zda jste zaplatili vstup. Prostě klasický plastový náramek ve stylových barvách, ale spletl jsem se.

Že se psům dává parfemovaný obojek který odrazuje klíšťata a jiné potvory je samozřejmostí, ale že nic podobného nebylo doteď pro lidi… Ale už se našel někdo komu to pálí a tak letošní léto již můžete nosit repelentní náramky proti komárům. Takový repelentní náramek Vás neobtěžuje, nemusíte se neustále znova a znova stříkat repelentem, jen si na začátku dovolené nasadíte náramek a po dobu 10 dnů si vás komáři ani nevšimnou. Náramek si můžete pořídit v několika barvách takže i slečnám se hodí takřka ke všemu, vhodný je tak nejen do přírody ale i při sportu či dovolené. Náramek je vyroben z textílie (70% mikrovlákno) a aromatizován citrónovým olejem, v neporušeném obalu vydrží 3 roky.

Repelentní náramky jsou značky BugsLock a k sehnání jsou na eshopu toptoys.cz, kde můžete nakoupit dárky k mnoha příležitostem.