Sokol Malý Bor – TJ Žichovice 3:0 (1:0)

17. Červen 2010 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání, Žáci + přípravka

Branky: 52. a 69. Faltysová, 12. Melka. ŽK: 1:0, ČK:0:0. Rozhodčí: Bošek. Diváků: 30.

Na celek z Malého Boru narazili žichovičtí v této sezóně počtvrté a po dvou remízách a jedné výhře odešli tentokrát poraženi.Utkání se odehrálo v režii fyzicky vyspělejších domácích. Úvod zápasu byl sice vyrovnaný, ale ve 12. minutě se trefil domácí Melka a za to, že domácí vedli o přestávce pouze o jeden gól mohli hosté vděčit výborným zákrokům brankáře Senfta.

Domácí byli lepší i ve druhé půli a zaslouženě přidali další branky, když se dvakrát trefila rychlonohá Faltysová, která žichovické obraně několikrát pěkně zatopila.

Sestava: Senft – Štěch – Pavlík, Barborka, Řánek – Hozmanová, Tábor, Chaluš, Dvořáková – Krejčí D., Špaňo M. (Pšenáková, Bláha).