Sokol Měčín – TJ Žichovice 10:1 (4:0)

17. Duben 2012 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání, Žáci + přípravka

Branky: 6., 24., 46., 52. Benda Josef, 38., 51., 57. Žižka Michal, 7., 29. Brant Tomáš, 32. Koliha Karel – 59. Tábor Matěj. Bez karet. Rozhodčí: Míšek Tomáš. Diváků: 30.

Lídr tabulky šel od prvních minut zápasu jasně za výhrou. Škoda, že první branku vstřelil po naší ztrátě míče na polovině hřiště, neboť jsme mohli jít do přečíslení tři na jednoho. O minutu později následoval gól na 2:0 a nebylo co řešit. V oslabené sestavě jsme hráli obětavě, ale kvalitnímu soupeři jsme nedokázali vzdorovat. Po svalovém zranění Ládi Řánka z konce prvního poločasu už nebylo koho střídat, takže někteří z těch, co zůstali na hřišti, museli dohrát se sebezapřením. Pod tlakem soupeře přibývalo chyb a Měčín přidával další góly. V předposlední minutě po rychlé akci do otevřené obrany korigoval na konečných 10:1 pěknou křižnou střelou Matěj Tábor.

Sestava: Miroš M., Tábor, Řánek, Mareš K., Dvořáková, Pšenáková, Bláha, Miroš P., Mareš J.