Sokol Měčín – TJ Žichovice 2:3 (2:1)

19. Září 2012 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání, Žáci + přípravka

Branky: 11. a 21. Šimek Jan – 18. Miroš Martin, 40. Tuček Pavel, 46. Krejčí Tomáš. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Javorský Václav. Diváků: 30.

První letošní tři body, navíc za vítězství venku, jsme přivezli nečekaně ze hřiště Měčína. Ve vyrovnaném utkání jsme si v prvním poločase vytvořili mnohem více brankových příležitostí, ale žádná z tutových šancí Krejčího gólem neskončila. Naopak jako první se z gólu radovali domácí, jejichž brejk proměnil v gól Šimek. Přestože povedenou střelou z dálky do šibenice vyrovnal Martin Miroš, do šaten šli s jednobrankovým vedením domácí, když odražený míč po rohovém kopu vrátil do naší branky opět Šimek. Ve druhém poločase nejprve vyrovnal chytrou brankou po samostatné akci Pavel Tuček a do vedení nás dostal po blafáku gólmanovi Tomáš Krejčí. Přestože domácí se hnali za vyrovnáním, žádný ze svých závarů v branku neproměnili a po závěrečném hvizdu rozhodčího Javorského se tři body vezly do Žichovic.

Sestava: Rauner, Mareš Karel, Tuček Pavel, Miroš Petr, Miroš Martin, Krejčí, Kalný, Smetana, Tuček Petr, Vrba, Polívka.