Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Start VD Luby – TJ Žichovice 2:1 (1:1)

10. Listopad 2012 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání, Žáci + přípravka

Branky: 5. Krejčiřík Zdeněk, 54. Maňas Vít – 21. Tuček Pavel. Bez karet. Rozhodčí: Peleška Jiří. Diváků: 40.

V odloženém zápase v Lubech nás nečekalo nic lehkého. Soupeř z čela tabulky se na nás těšil, neboť v případě vysoké výhry se mohl vyšvihnout do čela podzimní části okresního přeboru mladších žáků.Od prvních minut se hrálo po taktovkou domácích a když se v 5. minutě trefil povedenou střelou ze střední vzdálenosti Krejčiřík, vypadalo to, že si s námi lubští fotbalisté snadno poradí. Jenže opak byl pravdou. Co se týče defenzivy výborný výkon všech hráčů včetně brankáře a kupa štěstí při šancích červených nás až do konce držely ve hře o body. Dařilo se zahušťovat prostor před brankou a vyrážet do rychlých protiútoků. Osamocený Pavel Tuček, který na hrotu svedl s vyspělejšími domácími obránci řadu těžkých soubojů, svou první velkou šanci neproměnil, ale odměnou mu byl gól z 21. minuty, když vyrovnal střelou po zemi ke vzdálenější tyči. Domácí se marně zblízka i z dálky snažili najít klíč k odemknutí naší branky.

Ve druhé půli domácí více utáhli šrouby a zatlačili nás ještě víc před vlastní branku. Ale jejich snaha byla marná až do 54. minuty. Po sérii chyb v rozehrávce se do míče opřel z dálky Maňas a míč doskákal za záda brankáře Krejčího. Na jejich branku už jsme nedokázali odpovědět a tři body tak zůstaly zaslouženě v Lubech.

Přestože jsme nevyhráli, dokázali jsme bojovat s velmi kvalitním soupeřem až do konce a favorita hodně potrápili. Také se už několik utkání za sebou nedopouštíme hrubých individuálních chyb, což je velmi potěšitelné a potěšitelné bylo i vyrovnání se s absencí klíčových hráčů. Dneska si všichni do jednoho hrábli na dno a odmakali utkání na 200 %. Přestože nás domácí chvílemi dostali pod drtivý tlak, všem se dařilo plnit taktické pokyny a bojovat. Když se tohle všechno sejde ve správný okamžik, je obrovskou radostí trénovat.

Sestava: Krejčí, Řánek, Mareš Karel, Tuček Pavel, Miroš Petr, Kalný, Tuček Petr, Pšenáková, Polívka, Smetana.