TJ Klatovy – TJ Žichovice 8:1 (3:0)

9. Září 2012 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání, Žáci + přípravka

Branky:  8. 42. a 51. Jakub Jirotka, 48. a 60. Petr Jílek, 3. Tomáš Partyngl, 15. Jan Havlíček, 58. Ondřej Javorský – 36. Martin Miroš. Bez karet. Rozhodčí: Mazanec. Diváků 30.

V utkání s velmi kvalitním celkem Klatov nebylo od začátku pochyb o vítězi. Domácí nás přehrávali kombinační hrou a vytvářeli si šance. Díky nepřesné koncovce a také výborným zákrokům našeho brankáře bylo poločasové skóre jen 3:0 pro domácí. Před branku celku Klatov jsme se dostávali jen z ojedinělých brejků, spoustu míčů jsme odevzdali zadarmo soupeři. V úvodu druhé půle snížil po ukázkové spolupráci s Krejčím Martin Miroš na 3:1. Domácí ale dál pokračovali ve vyrábění šancí a branek a zaslouženě vyhráli vysoko 8:1.

Sestava: Rauner, Řánek, Pšenáková, Tuček Pavel, Mareš, Tuček Petr, Miroš Petr, Miroš Martin, Krejčí, Kalný, Vrba.