TJ Žichovice –TJ Sušice C 2:2 (1:1; PK 4:3)

14. Květen 2012 | Publikoval | V rubice Mistrovská utkání, Žáci + přípravka

Branky: 5. Tábor, 46. Krejčí – 25. a 45. Jána. Bez karet. Rozhodčí: Pena Miroslav. Diváků: 30.

Sušičtí si na podzim s žichovickými doma poradili 8:0 a na to, že by domácí s kvalitním celkem hostů něco uhráli, by si před zápasem nikdo nevsadil. Jenže míč je kulatý a to se také potvrdilo. Domácí do utkání vlétli a po chybě hostů na polovině hřiště proměnil svoji šanci v 5. minutě prudkou střelou Tábor. Hosté, kteří začátek utkání podcenili, byli fotbalovější, měli i šance, ale domácí dobře bránili a vyráželi k rychlým protiútokům. Na 1:1 vyrovnal bombou z hranice pokutového území hostující Jána. Ve druhém poločase hosté s přibývajícím časem ovládli střed hřiště, vytvořili si tlak i střelecké možnosti, jenže v cestě jim stál výborně chytající gólman Rauner. Když i ten už byl překonán, pomohla mu branková konstrukce, nebo zaskakující obránci. Sušičtí se branky nakonec dočkali, když se trefil dalekonosnou bombou opět Jána, jenže o minutu později vyrovnal povedenou křižnou ranou Krejčí. Vzhledem k tomu, že se do konce utkání skóre už nezměnilo, došlo poprvé u žáků v této sezóně k penaltovému rozstřelu o druhý bod. Po prvních pěti pokutových kopech byl stav nerozhodný 3:3, sušičtí šestou penaltu neproměnili, naopak Bláha byl neomylný a druhý bodík tak zůstal v Žichovicích.

Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnost, výborný byl brankář Rauner, skvěle zahráli krajní obránci řízení stoperem Pšenákovou. Přestože se některým nedařilo tolik herně, zápas odjezdili na maximum a díky veliké porci štěstí jsme se mohli radovat z nečekané výhry. Udělali jste nám velikou radost. Doufám, že stejně odmakáte i příští utkání v Pačejově!

Sestava: Rauner, Pšenáková, Tuček, Řánek, Dvořáková, Pavlík, Miroš Petr, Tábor, Bláha, K. Mareš, J. Mareš, Krejčí.