SG Žichovice – SG Luby 4:2 (1:0)

10. Září 2013 | Publikoval | V rubice Stará garda

branky  Piller 2x, Frýda, Rejšek

Rozhodčí Veverka, Jan Mareš, Miroslav Čech

Sestava : Hozman, Šuba, Mourek, Kubík, Pešťák, Koláček, Frýda, Rejšek, Dušek, Šumpík, Piller, Brož + tři posily od P. Rejška.  Také si zahráli. Gólman byl výborný.

Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané, domácí měli více šancí. Tentokrát si neobul střelecké kopačky nejlepší střelec gardy Láďa Šumpík. Jak uvedl ” Když je den blbec, tak se netrefím, ani z brankové lajny”. V druhém poločase se projevila větší aktivita našeho mužstva z důvodu možnosti střídání oproti soupeři, který přijel pouze v jedenácti mužích. V úplném  závěru za stavu 4:0 jsme soupeři povolili korigovat výsledek. Luby nás ničím nepřekvapily, hrály jako vždy výborně, slušně a proti takovému soupeři se musí hrát naplno. Děkujeme za to všem kamarádům z Lub a těšíme se na odvetu na jaře v Lubech.

Další utkání sehraje S. G. tuto sobotu 14.9. 2013 od 15:00 hodin doma s mužstvem ze Sedlic. Sraz v 14:30 hodin.