S.G. Žichovice – S.G. Kasejovice 2 : 1 (0 : 0)

29. Září 2015 | Publikoval | V rubice Stará garda

branky : Kolařík, Bala

Rozhodčí – Veverka

Sestava : Otava, Míka, Hami, Kolařík, Bachroň, Kubík, Bala, Pešťák, Krátký, Šumpík, Činčala, Hlobík, Šperl.

V úvodu utkání jsme si vypracovali několik dobrých brankových příležitostí. Ve čtvrté minutě Baky kopal trestný kop z hranice velkého vápna, netrefil bránu. V šesté minutě po pěkné nahrávce Ládi znovu Baky z deseti metrů přestřelil a o další dvě minuty Jirka Činčala si vedl stejně. Ve dvanácté minutě opět Baky svou šanci neproměňuje. Poté si vypracovali jedinou gólovou šanci prvního poločasu výborní hosté. Tváří tvář na našem malém vápně se setkali útočník Kasejovic a Michal Otava. Náš gólman byl však úspěšnější. V posledních minutách prvního poločasu postupuje Baky na hostujícího gólmana a tento mu šanci opět chytá.

Druhý poločas již nebyl z naší strany, tak dobrý. Hra se vyrovnala a rozhodl menší počet vytvořených chyb. Již v padesáté minutě chytil gólman hostů další samostatný nájezd Bakyho a pak to přišlo. Hostující obrana ubránila náš útok špatným odkopem a Bernard z pětadvaceti metrů trefil nádherně volej. Zaslouženě vedeme 1 : 0. Z dalšího útoku Baky pěkně vystřelil a Láda těsně bránění na malém vápně svou šanci nedal. Hosté zahrozili z protiútoku. Chvilkové nesoustředění využili rychlým protiútokem a kombinací na jeden dotek, kdy útočník Kasejovic vše proměnil střelou do prázdné branky. Hra se vyrovnala a vše vypadalo, že zápas skončí smírně. Deset minut před koncem si muž utkání Baky spravil chuť. Na hranici velkého vápna hostů si zpracoval balón, obešel dva protihráče a svou šanci konečně proměňuje. Vedeme 2 : 1. O dvě minuty později v další velké příležitosti selhal Jirka Činčala. Posledních pět minut nás hosté přitlačili na naši polovinu, ale své vítězství jsme si již nenechali vzít.

Příští zápas :

S.G. Žichovice – S.G. Švihov v sobotu dne 3. 10. 2015 od 15:00 hodin na domácím hřišti