FK Svéradice – TJ Žichovice 4:0 (4:0)

14. Listopad 2017 | Publikoval | V rubice Aktuality

Do Svéradic jsme přijeli v okleštěné sestavě bez J.Šimáčka, G.Bujoka a opět ožralého Špírka, který si pro jistotu vypnul i telefon… V očekávaném derby jsme zaspali začátek utkání a v 17. minutě domácí vedli již 3:0. První branku dali domácí po střele, která se na trávě nepříjemně smýkala a skončila až v brance za tyčí, postaral se o ni Daniel Klas – 1:0. Druhý gól padl po krásné kombinaci domácích, na jejímž konci byl Martin Chaloupka a třetí po dlouhém nakopnutém balónu,se kterým si obrana domácích nedokázala poradit. To se mezi střelce podruhé v utkání zapsal Daniel Klas – 3:0. Hosté se dostali párkrát před branku, avšak náznaky svých šancí v branku přetavit nedokázali. Byli to tedy naopak opět domácí, kteří svůj další dlouhý nákop dokázali proměnit v branku, když se za obranou domácích zjevil K.Hoch a upravil na poločasových 4:0 ! 4 střely na branku-4 góly, domácí byli maximálně efektivní. Schylovalo se k debaklu…
Do druhého poločasu jsme vstoupili jako nový tým a během prvních 5 minut druhého poločasu jsme mohli vstřelit 2 branky P.Rojíkem, 2x z malého vápna nedokázal do poloprázdné branky uklidit míč. Celý druhý poločasem jsme hráli na svéradickou branku, hosté byli přibiti ke své brance, vytvořili jsme si 7 čistých gólových šancí, další 8 střel šlo mimo branku, fotbal se však hraje na góly a v tom byli Svéradičtí prostě lepší a hlavně efektivní, na průběh zápasu s nikdo neptá, výsledek je jasný. Svou střeleckou impotenci jsme potvrdili i v závěrečných minutách, kdy M.Linhartovi chytil penaltu domácí brankář. Nyní musíme zabojovat v posledním domácím utkání, poud nebudeme bodovat, čeká nás těžké záchranářské jaro.

Sestava:J. Kozlík [-] – P. Bláha [-] (27. P. Bala [-] ) , V. Jech [-] , O. Chalupa [-] , O. Musil [-] , D. Staněk [-] , M. Linhart [-] , R. Beneš [-] , P. Rojík [-] , L. Černý, L. Mourek

Branky:10. D. Klas , 15. M. Chaloupka , 17. D. Klas , 33. K. Hoch

ŽK: 65. M. Heimlich , 76. S. Krejčík , 88. M. Soukup – 42. V. Jech .