Kasejovice – Žichovice 6 : 3 ( 3 : 1)

17. Květen 2017 | Publikoval | V rubice Stará garda

Zápas v Kasejovicích se nám nepovedl. Sestava dobrá. Odhodlání velké. Začátek však naznačil, že se s námi něco děje. Při prvním sporném autu jsme se začali hádat. Pak jsme začali baletit a to vyústilo ve vedoucí gól. Láďa nezaváhal. Po nedůslednosti obrany soupeř vyrovnal, Hra nebyla špatná a šance byly. Pak Káboš nepohlídal střed malého vápna a nabíhající útočník v klidu překonal Fógla. Dnes byl limitován namoženým zápěstím a asi jarní únavou. Do poločasu jsme dostali ještě jednoho zbytečného banána.

V půli nám Jarda řekl, že hrát umíme, tak ať hrajeme. Hráli jsme. Pepa Rejšek srdnatě vlítnul na soupeřovic vápno a nezadržitelně skóroval. Sníženo na kontaktní gól. Nadále jsme baletili a Tomáš naši snahu završil vyrovnávací brankou. Když už si všichni mysleli, že jsme v laufu, tak přišly kruté chvilky pro Fógla. Jedno špatné vyběhnutí a dvě pod tělem puštěné pozemky nás poslaly do kolen. Za stavu 3:6 v náš mínus, se to na hřišti zostřilo i hádalo. Po jednom námi jasně označovaném faulu ( rozhodčí měl jiný názor ) domácí útočili dál, i když my jsme stáli. Přelobovali branaře a dosud nevíme zda branka platila, či ne. Třeba jsme prohráli 3 : 7 ?!

To nic. Každý si jednou vybere slabší chvilku. Horší je to stálé kecání. Uvidíme příště.

Tutovky : Frýda 3 X, Bala 2 x, Šumpík 1 x

Branky :

13 minuta Šumpík 0 : 1

30 minuta domácí 1 : 1

35 minuta domácí 2 : 1

37 minuta domácí 3 : 1

52 minuta Rejšek 3 : 2

60 minuta Frýda 3 : 3

70 minuta domácí 4 : 3 chyba gólmana

72 minuta domácí 5 : 3 chyba gólmana

78 minuta domácí 6: 3 chyba gólmana

Sestava : Roman Ptáček, Jiří Bachroň, Miloš Brzák, Zdeněk Kubík, Jan Míka, Petr Kolařík,

Petr Bala, Josef Rejšek, Ladislav Šumpík, Tomáš Frýda, Pavel Hlobík, Petr Kába, Libor Koláček.