TJ Sokol Kralovice-TJ Žichovice 3:2 (1:1)

2. Říjen 2017 | Publikoval | V rubice Aktuality

Do Kralovic jsme přijeli v okleštěné sestavě, kde z důvodu nemoci nemohli do základní sestavy nastoupit 4 hráči, raritou byl opět M.Špírek, který se opil tak, že ztratil telefon a nemohl se tak dostavit k zápasu… V prvním poločase byli aktivnější domácí, ale jejich náznaky šancí byly bezzubé a tak jsme se ujali brankou M.Linharta vedení 0:1, když se nejlépe zorientoval po autovém vhazování před hostující brankou a uklidil míč do sítě. Kralovičtí však z dalšího útoku rychle vyrovnali. Po prudkém centru a následné dorážce neudržel J.Kozlík míč, který M.Bulín pohodlně doklepl do prázdné branky, škoda rychlého vyrovnání.
V druhém poločase již byli domácí nebezpečnější a i efektivní, obstřelením z hranice velkého vápna na zadní tyč zvyšoval opět volný M.Bulín a následně po pěkném centru a přesné hlavičce z velkého vápna zvyšoval na 3:1 J.Lavička. V závěru utkání jsme stačili jen korigovat výsledek M.Linhartem, který v 87.min.bezpečně proměnil pokutový kop za nastřelou ruku domácího obránce.
Z našeho závěrečného tlaku již další branka nepadla a tak jsme těsným rozdílem opět venku prohráli.

Sestava:J.Kozlík-L.Mourek,D.Staněk,J.Šimáček,L.Černý-R.Beneš,J.Landa,G.Bujok,P.Rojík,M.Linhart-P.Bláha(58.min.V.Jech)

Branky: M.Bulín 2,J.Lavička, M.Linhart 2 (33.min., 87.min. z PK)

Rozhodčí: Fanfule,Červený,Domanický