TJ Hory Matky Boží – TJ Žichovice 5 : 1 ( 2 : 1)

16. Září 2017 | Publikoval | V rubice Béčko

K dalšímu utkání jsme odjeli na hřiště v Horách Matky Boží. Bohužel marodka se rozrostla a byli jsme rádi, že jsme utkání sehráli.Na hřišti chyběli z důvodu zranění a pracovních povinností Bala, Frýda, Červený, Kubík, Stulík, Šuba, Šperl, Míka, Šumpík. Kdo se dneska dostavil do naší kabiny musel povinně hrát, myslím tímto hráče s nedoléčenými zraněními Rejšek, Bachroň a Šuba D. To ještě v úvodu utkání odstoupil po tvrdém zákroku Karel Brož. Nebrečíme, ale hrajeme to na co máme. Kluci bojovali, ale kvalita soupeře a znalost domácí prostředí rozhodla. Ke všemu ještě údajně pískal svůj první mistrovský zápas rozhodčí Kaňa. Podařilo se nám v prvním poločase vyrovnat na 1 : 1 Filipem Pavlíkem, ale druhý poločas jsme převážně bránili. K většímu debaklu pomohl svým výkonem gólman Roman Ptáček, který zneškodnil i pokutový kop domácích. Z důvodu dalších zranění musel v druhém poločasu nastoupit i vedoucí “B” týmu Václav Pešťák. Doufejme, že tato soutěž nebude pro naši starou gardu utrpením. Moc zdravých nás nezbilo a těžké zápasy nás teprve čekají.

Sestava : Roman Ptáček, Petr Kába, Tomáš Hami, Josef Rejšek, David Šuba, Karel Brož, Petr Kolařík, Jiří Bachroň, Pavel Hlobík, Filip Pavlík, Pavel Bláha

Střídali : Matěj Tábor, Václav Pešťák

Další utkání sehrajeme doma v neděli 24. září 2017 od 15:00 hodin s TJ Milčice. Sraz na hřišti v 14:15 hodin.