TJ Žichovice – TJ Sokol Plzeň – Černice 2:0 (0:0)

27. Srpen 2017 | Publikoval | V rubice Aktuality

V prvním domácím zápase jsme se potkali se staronovým účastníkem 1.A třídy. Za úmorného vedra se v 1.poločase se hrála vyrovnaná partie, oba týmy zřejmě šetřily síly na druhou polovinu utkání, kde se rozhodovalo o výsledku. Ve 2 půli se opět hrál vyrovnaný fotbal s brankovými příležitostmi pouze na straně domácích. V 59. min. využil ideální přihrávku od J.Šimáčka O.Chalupa a do protipohybu brankáře Daňka otevřel skóre utkání: 1:0. Přišly i další šance, samostatný nájezd J.Kubovce Daněk vyrazil na roh, neúspěšně skončil i pokud R.Beneše. Nervózní hosté neměli ani jednu brankovou příležitost, J.Kozlíka v naší brance přímou střelou na branku neohrozili a tak v 89.min. pojistil výsledek opět O.Chalupa, když z velkého vápna umístěnou střelou obstřelil hostujícího brankáře podruhé v zápase a určil konečný stav utkání na zasloužených 2:0.

Branky: O.Chalupa 2 (59. a 89.min)

Sestava:J.Kozlík-L.Mourek,L.Kodýdek,D.Staněk,L.Černý- M.Linhart,J.Landa,R.Beneš,O.Chalupa,J.Kubovec-J.Šimáček (77.min.M.Špírek)

Rozhodčí: Valenta Martin, Brůha Radek, Frgal Lukáš, Delegát: Lecjaks Ladislav