SSC Bolevec – TJ Žichovice 4:0 (2:0)

18. Červen 2018 | Publikoval | V rubice Aktuality

K poslednímu utkání sezony jsme již jeli bez záchranářských starostí a jak to již bývá na venkovních utkání zvykem,přijeli jsme opět v okleštěné sestavě,tentokráte bez 5-ti hráčů.Domácí měli mírnou převahu bez vážnějších šancí,gólově se prosadili v 16.min. z penalty po faulu F.Pavlíka,kterou proměnil M.Pelnář. Když už jsme si mysleli, že půjdeme do kabin pouze s jednobrankovým mankem a možností se zápasem v druhé půli ještě něco udělat, tak nás z omylu vyvedl M.Zítek, který si naběhl za stopery na dlouhý míč a křižnou střelou ve 45 min. zvýšil na 2:0.
Druhý poločas byl opět víceméně vyrovnaný, a branky stříleli opět domácí.Po přízemním centru do malého vápna dorážel do prázdné branky M.Zítek a v 59.min. po nastřelené ruce uzavřel skóre utkání po další penaltě M.Pelnář, domácí prostřídali a zápas se pak jen již dohrával.

Branky:15. a 59.min. M.Pelnář, obě z penalt, 45.min. a 50 min. M.Zítek

Sestava:J.Kozlík-F.Pavlík,R.Beneš,D.Staněk,M.Linhart-V.Staněk(85.min.P.Bláha),L.Mourek,P.Rojík,L.Červený-J.Šimáček,I.Butnaru

Nejlepší hráč:V.Staněk

Rozhodčí:M.Homr,Z.Špindlerová,A.Žák,DS:V.Havlík