TJ Sokol Černice – TJ Žichovice 2:1 p. /1:1/

29. Březen 2018 | Publikoval | V rubice Aktuality

První venkovní utkání jsme odehráli na UMT v Luční ul. v Plzni. V úvodu i v celém prvním poločase jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme se ujali vedení 0:1 po samostatném nájezdu D.Staňka. V druhém poločase se hra vyrovnala, domácí však z ojedinělé breakové situace využili nedorozumění stopera s brankářem a v 36. min. vyrovnal Mastný. V druhém poločase se hra vyrovnala, bylo mnoho šancí na obou stranách. Svoje 3 tutovky neproměnil domácí Stoilov a tak se šlo na penalty, ve kterých byl úspěšnější domácí veterán Daněk, který 2 střely z PK zneškodnil. I tak je bod z venkovního utkání cenný.

Sestava:J. Landa – J. Beneš , O. Musil , D. Staněk , M. Linhart /81. L. Červený /, R. Beneš, P. Rojík, G. Bujok, L. Černý, J. Šimáček , V. Jech

Rozhodčí: MIFKOVÁ Hedvika – ŠTYCHOVÁ Jana, FRGAL Lukáš.