TJ Žichovice – FK Svéradice 4:1 (2:1)

15. Červen 2018 | Publikoval | V rubice Aktuality

V posledním domácím utkání ročníku jsme přivítali v sousedském derby FK Svéradice.Od začátku jsme si uvědomovali důležitost utkání, měli územní převahu a již ve 20.min. hlavou skóroval G.Bujok. Když se podobným způsobem prosadil ve 29.min.P.Rojík a navýšil na 2:0, tak nám dle statistik bylo jasné, že budeme bodovat….Bohužel po chybě obrany ještě do přestávky snížil po breaku A.Vachuška na 2:1, po ideální přihrávce V.Beránka.
V druhém poločase bylo na hřišti již jen jedno a to domácí mužstvo, které mělo převahu a zápas kontrolovalo. Hostům ve velkém vedru docházela fyzická kondice a jejich obrana byla přetížená. V 69.min. a v 73.min. (z PK, po faulu na I.Butnara) vstřelil branky M.Linhart, dal zápasu konečnou podobu 4:1. Byli jsme tentokráte lepším týmem, vyhráli jsme naprosto zaslouženě.

Branky:20.min.G.Bujok,29.min.P.Rojík,69.min.M.Linhart,73.min.M.Linhart z pen. – 35.min.A.Vachuška

Nejlepší hráč:M.Linhart

Sestava:J. Kozlík-J. Beneš,F. Pavlík,D. Staněk(33. V. Staněk),G. Bujok,O. Musil,M. Linhart(79. L. Červený),R. Beneš,P. Rojík,I. Butnaru,J. Šimáček(84. P. Bláha)

Rozhodčí:F.Šimek-M.Homr,L.Kříž