TJ Žichovice – Sokol Křimice 3:0 (0:0)

27. Květen 2018 | Publikoval | V rubice Aktuality

K důležitému domácímu zápasu jsme se sešli konečně kompletní a na hřišti to bylo znát. V prvním poločase jsme měli mírně více ze hry, ale fotbalově hrající hosty jsme k ničemu nepustili, vytvořili jsme si i šance, spíše náznaky šancí, ve kterých jsme nebyli uspěšní a tak první půle skončila 0:0. Vše podstatné se událo ve druhém poločase.Hned 50.min.jsme se dostali do vedení, když I.Butnaru ideální přihrávkou do breaku vyzval levého obránce L.Černého, který běžel sám na hostující branku a chladnokrevně proměnil přízemní střelou kolem brankáře.Jedinou vážnější akci hostů skvěle vychytal J.Kozlík a pak si vzal slovo I.Butnaru, který se 2x prosadil a tak jsme zaslouženě vyhráli 3:0.Bohužel ostatní týmy pod námi také bodovaly, takže nás čeká další důležitý zápas v sousedních Horažďovicích.

Branky: I.Butnaru 2(67.min,77.min.), L.Černý(50.min.)

Hráč zápasu: I.Butnaru

Sestava:J.Kozlík-F.Pavlík(81.min.L.Mourek),R.Beneš,G.Bujok,L.Černý-M.Linhart(74.min.V.Staněk),P.Rojík,O.Musil,D.Staněk,I.Butnaru-J.Šimáček(82.min.P.Bláha)