TJ Žichovice – TJ Sokol Mochtín 5:2 /1:2/

29. Březen 2018 | Publikoval | V rubice Aktuality

Ve středu se jsme měli dohrávku utkání s Mochtínem, který byl do této doby na pěkném 4.místě. V tomto “malém” derby se očekával vyhrocený zápas a tuhý boj. Na hřišti však zbytečně úřadovala nervozita,hlavně v hlavách hostů, kterým se zřejmě nedařilo podle jejich přestav. Po počátečním náporu a dvou našich neproměněných šancí, se po dlouhém nákopu a špatném vyběhnutí Kozlíka prosadili hosté, když do prázdné branky skóroval T. Velek. Záhy se nám podařilo vyrovnat, ale do přestávky si Mochtínští vzali vedení zpět. Situace jako přes kopírák jako při první brance: dlouhý nákop na pravou stranu za naší obranu, opět špatné netaktické vyběhnutí brankáře Kozlíka a opět střela do prázdné branky T.Velka. 1:2
Po důrazné přestávkové domluvě se naše hra podstatně zlepšila, podařilo se nám zápas otočit po pěkných našich akcích a zaslouženě vyhrát. Prokázali jsme opět, po delší pauze, silného týmového ducha, o to více je vítězství cennější. Nebýt však hostujícího brankáře Kodeše, tak by Mochtínští odjeli s debaklem, Kodeš chytil minimálně 4 jasné branky. Nyní musíme toto vítězství potvrdit opět doma,kdy k nám přijede béčko Rokycan.

Hráč utkání:
O.Musil-P.Kodeš

Branky: T.Velek 2 – O.Musil 2, P.Rojík, J.Šimáček, M.Linhart /PK/

Sestava:J.Kozlík-J.Beneš,R.Beneš,V.Jech,L.Černý-M.Linhart,P.Rojík,J.Šimáček,D.Staněk,O.Musil- G.Bujok
Střídali: L.Mourek,L.Červený,P.Bláha

Rozhodčí: Ruda Daniel – Marek Pavel, Čermák Vladimír, DS Svoboda Alois, ŹK 2:2, 90 diváků.