Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

Zájezd na utkání s Partizanem Bělehrad (čtvrtek 22. února od 19:00 hod.) – odjezd v 16 hod.

5. Únor 2018 | Publikoval | V rubice Aktuality

Ve spolupráci s Viktorií Plzeň připravilo vedení TJ Žichovice zájezd na osmifinále Evropské ligy, ve kterém se utká Viktorie Plzeň s FK Partizan Bělehrad.

Termín: čtvrtek 22.2.2018, od 19.hod. Viktoria Plzeň zajistí ZDARMA autobus (tam i zpět), odjezd bude od fotbalového hřiště TJ Žichovice. Počet lístků bude omezen, maximálně 44 míst. Prioritou je obsadit autobus žákovským týmem, který bude mít lístky ZDARMA. Jinak se budou lístky prodávat s více než 50-ti % slevou, tj. ze 620 Kč na 300 Kč, jedná se o lístky 2.kategorie – viz. níže uvedený odkaz na webu Viktorky. Hráči áčka, kteří mají tréninkovou účast vyšší než 70 % k 21.2.2018, budou mít také lístky ZDARMA, počítá se i s účastí hráčů béčka. Samozřejmostí je občerstvení do autobusu, aby nám cesta rychle utekla….

Odjezd bude v 16.hod. od žichovické arény a pak si všichni zakřičíme jako legendární vojín Josef Švejk: ” Na Bělehrad…! ”

http://fcviktoria.cz/clanek.asp?id=12524

Zájezd je pro velký počet zájemců již VYPRODÁN do posledního místa ! SOLD OUT…

Hráči: R.Beneš, P.Rojík, J.Landa mají celý zájezd také ZDARMA ! Splnili 70-ti % hranici tréninkové účasti, včetně soustředění. Gratuluju, ostatní si z nich vezměte příklad.

ODJEZD: v 21:30 hod od autobusové zastávky u parkovacího domu Rychtářka (cca 100 metrů od stadionu), autobus na nikoho nečeká, může tam stát jen 5 min.

Zápis je s jedním komentářem