Sokol Kralovice – TJ Žichovice 3:0 (1:0)

17. Březen 2019 | Publikoval | V rubice Aktuality

Na daleký venkovní víkend do Kralovic jsme měli jako již tradičně veliké problémy se sestavou, nakonec se pár statečných a schopných našlo, a šlo se na věc s jedním náhradníkem. První poločas měli domácí územní převahu, kombinovali pouze po vápno a nevěděli si s naší dobře organizovanou obranou rady. Bohužel jsme po sérii špatných odkopů dostali gól do šatny ve 44 min. na 1:0, když J.Lavička sám zakončoval z hranice velkého vápna, škoda.
V druhém poločase se hra vyrovnala, a mohl se vyrovnat i stav utkání. I.Butnaru ve velké šanci nebyl úspěšný, včasným vyběhnutím mu domácí brankář zmenšil střelecký úhel. Nedáš – dostaneš opět platilo a za pár minut byl zápas v podstatě rozhodnut. P.Rojík nepokryl při rohovém kopu protihráče a ten polonůžkami navýšil z malého vápna skóre. Pak se hrál otevřený fotbal s hodně šancemi. S.Klas v naší brance čaroval a chytil minimálně další 3 góly, kapituloval však po breaku domácích ještě jednou, a tak se konečné skóre zastavilo v 82.min. na 3:0. Domácí zaslouženě vyhráli, vytvořili si více šancí, na druhou stranu je nutno dodat, že to byl soupeř z kategorie hratelných.

Nyní přivítáme doma Mochtín a situace v tabulce nám velí nutně bodovat !

Nejlepší hráč:S.Klas
Sestava:S.Klas-D.Staněk,L.Mourek,R.Beneš,L.Černý-P.Rojík,P.Bláha(72. Ptáček),O.Chalupa,I.Butnaru, V.Hanzlík- P.Bala

Rozhodčí:M.Valenta-A.Liškutín,R.Schveinert
Diváci:50

Omluveni:
O.Musil, L.Červený – oba rekonstruovali podlahy, M.Hlaváč – zlomená ruka, J.Krýsl – školení, F.Pavlík – angína, R.Šiška – chřipka, D.Šuba – naražená žebra, D.Šperl – neměl hlídaní pro dcerku, M.Mareš – brigáda, J.Smetana – chce mít volný víkend

Největším smolařem je Václav Jech, kterému se pár hodin před zápasem zablokovaly záda, přejeme rychlé uzdravení.