TJ Žichovice – FC Rokycany 4:0 (2:0)

16. Červen 2019 | Publikoval | V rubice Aktuality

V posledním domácím zápase jsme měli velké personální problémy na postu brankáře, pro zranění a disciplinární tresty nemohlo nastoupit 5 ! brankářů (S.Klas,M.Hlaváč,P.Janda,T.Čakrt,P.Ptáček).Na štěstí máme ve svém týmu správného kapitána a srdcaře Roberta Beneše, který si se samozřejmostí sobě vlastní stoupl do naší branky a hned vychytal čisté konto.

V prvním poločase jsme šli cílevědomě za důležitým vítězstvím, dvě tutové šance I.Butnara ještě skvěle vychytal hostující brankář, ale na jeho střelu ze značky pokutového kopu byl již krátký, a když si vlastní gól hlavou dal Sefzig, šli jsme do kabin za nadějného stavu 2:0.

Ve druhém poločase se již naplno projevila naše zkušenost a herní vyzrálost, kterou jsme vyjádřili i gólově. Mladý hostující tým se sice snažil, ale bez vážnější šance, pouhé náznaky spolehlivě pochytal R.Beneš. Pochvala patří celému týmu za kolektivní výkon, nyní cestujeme k poslednímu zápasu do Holýšova.

Branky: I.Butnaru 2 (1 z PK),O.Chalupa, vlastní

Sestava:R.Beneš-K.Brož,D.Staněk,L.Mourek,L.Černý-V.Jech,P.Rojík-M.Špírek,O.Chalupa,V.Hanzlík-I.Butnaru

Rozhodčí:M.Homr-M.Valenta,J.Šimek, DS:L.Mareška