TJ Žichovice – Slavoj Žihle 6:1 (2:0)

29. Září 2019 | Publikoval | V rubice Aktuality

Do Žichovic přijel poslední tým soutěže, navíc v ne zcela kompletní sestavě, a my tak byli v roli favorita utkání. Hosté hráli ze zabezpečené obrany, nikam se netlačili. Několik šancí, i náznaků šancí jsme však nedokázali dotáhnout do úspěšného konce, zbytečně jsme kazili. První poločas to vypadalo, že se hraje pouťové utkání ve volnějším tempu a nebýt dvou gólových příspěvků K.Krejčího, tak se moc nebylo na co dívat. Druhý poločas byl opět v naší režii, dařilo se i střelecky. V 61.min. V.Jech navýšil na 3:0, když při dorážce prokázal svůj důraz. V 74.min. z hranice velkého vápna vystřelil I.Butnaru a bylo to 4:0, na 5:0 po ideálním centru od J.Motla zvýšil střelou z voleje k tyči L.Mourek. Hosté pak lacinou brankou snížili na 5:1, poslední slovo měl žichovický kanonýr K.Krejčí a jeho přesná střela levou nohou, završil tím hattrick v dnešním zápase.

Na další utkání zajíždíme v sobotu do Lub, kde nás jistě čeká těžší utkání než tomu bylo dnes.

Branky:K.Krejčí 3, I.Butnaru,L.Mourek,V.Jech

Sestava:J.Kozlík(67.min.J.Landa)-K.Brož,V.Jech(79.min.L.Červený),D.Žáček,D.Staněk-J.Motl,O.Chalupa(46.min.P.Rojík),Š.Říha(70.min.L.Mourek),M.Špírek(76.min.D.Šperl)-I.Butnaru,K.Krejčí

Rozhodčí:T.Hessová-Z.Špindlerová,H.Šálková, DS:L.Mareška

Nejlepší hráč:Karel Krejčí