TJ Žichovice – TJ Start Bělá nad Radbuzou 6:3 (2:2)

14. Říjen 2019 | Publikoval | V rubice Aktuality

K dalšímu domácímu utkání jsme přivítali nováčka soutěže až z dalekého Chodska. Soupeř se pohybuje ve spodních patrech tabulky, nicméně jeho herní projev by spíše odpovídal vyšším příčkám. Do utkání jsme výborně a ve 26.min. jsme vedli již 2:0, bohužel jsme pak polevili a hosté stačili do poločasu ještě vyrovnat po našem nedůsledném bránění.

Druhá půle opět pro nás začala dobře, v 50.min.nás K.Krejčí umístěnou střelou poslal do vedení na 3:2, záhy však bylo opět srovnáno nejlepším hráčem hostů P.Jarinou. Na štěstí byl při chuti kanonýr I.Butnaru, díky jeho brankám jsme soupeři odskočili již na 5:3, první dal z pokutového kupu, který byl nařízen za jeho sražení, druhá branka byla velmi fotbalová, když z 22-ti metrů přeloboval brankáře hostů. V závěru ještě stačil navýšit skóre na 6:3 po pěkné individuální akci M.Špírek.

Nyní zajíždíme v neděli od 15:30 hod. na derby do Sušice, zveme srdečně všechny naše fanoušky.

Branky: I.Butnaru 3 ( 2 z PK) , K.Krejčí 2, M.Špírek

Nejlepší hráči: I.Butnaru,K.Krejčí

Sestava:J.Kozlík-D.Staněk,D.Žáček,V.Jech,J.Krýsl(90.min.P.Rojík)-J.Motl,Š.Říha,P.Čadek,M.Špírek(91.min.K.Brož)-I.Butnaru,K.Krejčí(79.min.L.Černý)

Rozhodčí:V.Burda-R.Schveinert,S.Sladký, DS:Rauch