Kategorie

Odkazy

Pravidelní návštěvníci

TJ Žichovice – TJ Svatobor Hrádek 3:1 (2:1)

17. Listopad 2019 | Publikoval | V rubice Aktuality

K poslednímu zápasu podzimní části sezony k nám zamířil sousední Hrádek u Sušice, který je nováčkem soutěže.Úvod zápasu jsme měli raketový, když jsme již po 5-ti minutách vedli 2:0. Po secvičeném rohovém kopu se v 1.min zápasu trefil D.Žáček, za pár minul putoval míč po ose Horváth-Butnaru-K.Krejčí a poslední jmenovaný vstítil druhý gól. Po té jsme se trochu z brzkého vedení uspokojili, hrál se vyrovnaný zápas, bohužel ve 27.min. hosté brankou Matějky snížili na 2:1, byla to první a jediná střela za první poločas. vytvořili jsme si ještě několik zajímavých gólových šancí(Butnaru,Krejčí,Motl), ale bez úspěchu. Ve 40.min. přišel červený karetní trest pro hostujícího R.Kočího, který nejdříve sestřelil J.Motla nohou (zřejmě by následovala ŽK), tak toho ještě neměl dost a nastal zkrat v jeho nervové soustavě-tentokráte hlavou poslal opět J.Motla k zemi.Zřejmě dostal rozkaz z lavičky:”Motl nesmí projít…”

Do druhého poločasu jsme vstoupili v početní převaze jednoho muže, paradoxně to byli hosté kteří diktovali tempo hry, ovšem bez vážné brankové příležitosti. Vzrušující okamžik nastal v 78.min. když si hostující útočník naběhl na našeho brankáře J.Landu a upadl, hostující agresivní diváci se marně dožadovali penalty, hra však pokračovala dále. D.Staněk ideálním centrem našel I.Butnara, který z malého vápna zakončil přesně: 3:1.

Hořká tečka závěrem: Kdo si myslel, že je to vše, mýlil se.Hosté si po zápase připravili ještě jednu dramatickou vložku.Při závěrečném podávání rukou hostující Jiří Brabec fyzicky napadl našeho hráče a následovala okamžitá ČK. Je na pováženou kolik neúcty, nenávisti a zloby je v obyčejném lidu českém… Nejvíce však od lidí-nešťastníků, kteří v životě nic nedokázali a zřejmě ani nedokážou. Obecně chybí v naší společnosti vzájemná úcta a respekt…bohužel.

Branky:D.Žáček,K.Krejčí,I.Butnaru-T.Matějka

Nejlepší hráč:I.Butnaru,K.Krejčí

Sestava:J.Landa-L.Černý,D.Žáček,D.Staněk,J.Krýsl(69.M.Špírek)-J.Motl,Š.Říha,P.Horváth(89.min.V.Hanzlík)P.Čadek -I.Butnaru(83.min.P.Rojík),K.Krejčí(90.min.L.Červený)

Rozhodčí:M.Homr-P.Šiška,J.Velíšek,DS:P.Hajšman

ČK:0:2, R.Kočí 40 min., J.Brabec po skončení zápasu

Diváci:350 !