Dvojzápas SG dne 28.10.

8. Listopad 2011 | Publikoval | V rubice Stará garda

Vznik republiky jsme oslavili dvojzápasem se SG Horažďovice a SG Pačejov.

SG Žichovice – SG Horažďovice      1 : 2

Pěkný zápas. Krásně jsme si zahráli. Po většinu času jsme měli navrh. Vedli jsme po Bakyho náhře a Ládíkově hlavičce 1:0. Pár šancí jsme nedali. Honza jako správný stoper šel tvrdě 2 minuty před koncem do soupeře. Ten zařval. Penalta. Vyrovnáno 1:1. Ládík od soupeře odposlechl zprávu. Rozhodčí Veverka potvrdil, že s nikým o čase nemluvil. Přesto se týmem neslo: “Poslední minuta !” Všichni chtěli rozhodnout zápas a vrhli se do útoku. Rozhodli. Ale tím, že udělali prostor soupeřovi, který toho našeho úprku vpřed využil a krásným gólem strhl vítězství na svou stranu. místo 1  se hrálo ještě 5 minut.

SG Žichovice – SG Pačejov               4 : 0

Po hloupé prohře a 5 minutách oddechu jsme se pustili do neznámého soupeře. Neznali jsme ho. Dle zvěstí jsme se jej obávali. První gól byl velmi pěkný. Samostatná akce Bernarda byla zakončena parádní střelou z rohu vápna na vzdálenou tyč. 1:0  Baky vystřelil. Trefil tyčku. Odražený míč z metru dorazil do brány Ládík. 2:0  Kuman tradične zprava dává centr před bránu. Ládík tam byl včas a z blízka prostřelil brankáře. 3:0  Baky opět kope roh. Teď zprava. Na první tyč nabíhá Jarda. Jím tečovaný míč se proplétá mezi nohama obránců až skončil v síti. Vyhráváme 4:0.

Sestava:          Janda; Pešťák, Míka, Hozman, Šuba; Podlipský, Koláček, Kolařík, Frýda (Kubík); Baky a Šumpík.