Erima Cup

31. Červenec 2011 | Publikoval | V rubice Áčko, Aktuality

V jihočeském Poříčí jsme v rámci turnaje Erima Cup sehráli dva zápasy na 2×25 minut. V prvním jsme se dlouho aktivně a úspěšně bránili výbornému Oseku, ale nakonec prohráli góly z penalty z druhého poločasu a z přímého kopu v poslední minutě. Zápasu nechyběla kvalita, tempo a nasazení z obou stran. V odpoledním zápase jsme nastoupili proti papírově slabšímu Dražejovu. Přestože jsme měli celý zápas výraznou převahu, Dražejov vedl o poločase 1:0, když jejich jediná střela skončila v naší síti.  Nám se podařilo už jen vyrovnat, když se po rohovém kopu prosadil František Švehla. Nevyhráli jsme, protože jsme spálili i ty nejvyloženější šance. Tento zápas za tím prvním v kvalitě hodně zaostal. Do dalšíh zápasů musíme zlepšit nasazení i organizaci hry. Zápas o konečné páté místo jsme nehráli, protože tým Vlachova Březí turnaj předčasně opustil.
Žichovice – Osek (1.A třída) 0 : 2 (0 : 0)
Žichovice – Dražejov (Okresní přebor) 1 : 1 (0 : 1)

Sestava: Sládek, Doubek – Štěpán, Frýzek, Malý, Brož, Beneš J., Stulík, Šiška, Hlaváč, Beneš R., Chod, Jeřábek, Špírek, Švehla